Sesje 1 na 1

LIFE COACHING SYSTEMOWY 

➡️ sesja indywidualna 1:1 online: 350  500 zł  (⬇️ zobacz poniżej pakiet 5 sesji w cenie 4)

➡️ Sesja coachingowa systemowa to indywidualna sesja online 1:1, na której uwolisz emocje związane z ranami i traumami: rana ojca, rana matki, rana odrzucenia, rana porzucenia, rana zdrady, rana niesprawiedliwości, rana upokorzenia, zrobisz porządek w życiu, w rodzinie, w pracy i wokół siebie ku prawdzie i miłości, ustalisz swoje cele i uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w sprawach, w których zwrócisz się do mnie. 

➡️ Dodatkowo na sesji zajmiemy się Twoimi sprawami związanymi z relacjami, związkami, rozstaniami, finansami, pieniędzmi, pracą, zawodem, Twoim miejscem, domem i biznesem. Często połączona z medytacją uwalniąjącą emocje w danym temacie, który pojawi się na sesji. Zapraszam Cię.

➡️ Sesja coachingowa systemowa trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045)

 

USTAWIENIA SYSTEMOWE 

➡️ sesja indywidualna 1:1 online: 350  500(⬇️zobacz poniżej pakiet 5 sesji w cenie 4)

➡️ Sesja ustawień systemowych wg Berta Hellingera, to sesja indywidualna online 1:1, na której ustawiamy porządek w rodzinie, w rodzie oraz karmiczny ku prawdzie, ku miłości, ku lekkości. Zajmiemy się uwalnianiem i uleczaniem traum i ran: rana ojca, rana matki, rana odrzucenia, rana porzucenia, rana zdrady, rana niesprawiedliwości, rana upokorzenia, zrobisz porządek w życiu, w rodzinie, w pracy i wokół siebie ku prawdzie i miłości, ustalisz swoje cele i uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w sprawach, w których zwrócisz się do mnie. 

➡️ Dodatkowo na sesji zajmiemy się Twoimi sprawami związanymi z relacjami, związkami, rozstaniami, finansami, pieniędzmi, pracą, zawodem, Twoim miejscem, domem i biznesem. Sesja połączona jest z medytacją uwalniąjącą emocje w danym temacie. Zapraszam Cię.

➡️ Sesja trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045)

 

PAKIET TERAPEUTYCZNY – TRANSFORMACJA 5=4

➡️ Pakiet 5 sesji w cenie 4 sesji: 1400 zł zamiast 1750 zł

➡️ Pakiet terapeutyczny to seria 5 sesji terapeutycznych uwalniających i uleczających po których poczujesz się znacznie lżej. Będziemy pracowali z następującymi tematami: rana ojca, rana matki, rana odrzucenia, rana porzucenia, rana zdrady, rana niesprawiedliwości, rana upokorzenia, zrobisz porządek w życiu, w rodzinie, w pracy i wokół siebie ku prawdzie i miłości, ustalisz swoje cele i uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w sprawach, w których zwrócisz się do mnie. 

➡️ Dodatkowo na sesji zajmiemy się Twoimi sprawami związanymi z relacjami, związkami, rozstaniami, finansami, pieniędzmi, pracą, zawodem, Twoim miejscem, domem i biznesem. Często połączona z medytacją uwalniąjącą emocje w danym temacie, który pojawi się na sesji. Zapraszam Cię.

➡️ Sesja trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045)

 

Konsultacja 1:1 – ODZYSKAJ EX

➡️ konsultacja indywidualna 1:1 online: 350  500

➡️ Konsultacja indywidualna Odzyskaj EX, to spotkanie on-line, na którym opowiesz mi swoja historię, na podstawie której ułożę dla Ciebie plan działania w zaistniałej sytuacji kryzysowej. 

➡️ Jest to plan 2 kierunkowy: pierwsza część do działania w kierunku odzyskania EX czyli nie popełniania błędów (tak częśto przez większość popełnianych), a druga część jest poświęcona terapeutycznej pracy ze sobą – aby powrót do EX był prawdziwy musza nastąpić zmiany: ustawiamy porządek w rodzinie ku prawdzie, ku miłości, ku lekkości. Zajmujemy się uwalnianiem i uleczaniem ran dzieciństwa: ojca / matki / odrzucenia / porzucenia / zdrady / niesprawiedliwości / upokorzenia w drodze do wewnętrznej przemiany. Zapraszam Cię.

➡️ Sesja trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045

 

Konsultacja 2:1 – DLA PAR

➡️ konsultacja 2:1 online: 500  700

➡️ Konsultacja DLA PAR, to spotkanie we troje on-line, na którym opowiecie mi Waszą historię, na podstawie której rozpoczniemy pracę w zaistniałej sytuacji kryzysowej. 

➡️ Zmiany są konieczne i w pierwszej kolejności zrobimy porządek w Waszej rodzinie ku prawdzie, ku miłości, ku lekkości. Zajmiemy się uwalnianiem i uleczaniem ran dzieciństwa: ojca / matki / odrzucenia / porzucenia / zdrady / niesprawiedliwości / upokorzenia w drodze do lekkości życia. Być może będzie konieczna sesja indywidualna z każdym z Was co zawsze zalecam na terapii dla Par. Zapraszam.

➡️ Sesja trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045)

 

Konsultacja 1:1 – INDYWIDUALNA

➡️ konsultacja indywidualna 1:1 online: 350  500

➡️ Konsultacja indywidualna 1:1, na której opowiesz mi swoją historię, na podstawie której rozpoczniemy pracę w zaistniałej sytuacji kryzysowej. Zajmiemy się pracą z obecną relacją / rozstaniem / pracą / firmą / finansami – uwalnianiem i uleczaniem ran dzieciństwa: ojca / matki / odrzucenia / porzucenia / zdrady / niesprawiedliwości / upokorzenia w drodze do lekkości życia. Zapraszam Cię.

➡️ Sesja trwa 60 min (po wykupieniu sesji napisz do mnie na WhatsApp +48513155045)

IMG 4115 scaled

Zarezerwuj sesję


1. SESJA USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH wg Berta Hellingera

Sesja indywidualna online lub na żywo odbywa się na figurkach lub na kartkach

Sesja ustawień systemowych grupowa odbywa się na żywo z reprezentantami raz w miesiącu w Lublinie

Sesja trwa ok 60 min w zależności jak się ułoży ustawienie i kosztuje tylko 350 zł

Ustawienia systemowe są piękną i transformującą techniką terapeutyczną. Mogą być mocnym wsparciem na ścieżce rozwoju osobistego. Jest to metoda holistyczna, która patrzy na osobę jako na całość, wraz ze wszystkimi czynnikami, które kształtowały ją, oraz wszystkimi, które miały wpływ na powstawanie problemu, z którym przychodzi

Rozwiązanie pojawia się wtedy, gdy nasza miłość obejmuje wszystkich – Bert Hellinger

Zakres tematów, z którymi można pracować przy pomocy ustawień jest bardzo szeroki. Należą do nich m. in.: relacje rodzinne i partnerskie, choroby i symptomy, traumy i uzależnienia, obszary zawodowe, biznesowe i finanse, marzenia i cele życiowe, oraz wiele innych

Sesja indywidualna 1:1 ustawień Systemowych jest metodą pracy równie skuteczną jak udział w warsztatach grupowych. Obejmuje indywidualną sesję terapeutyczną. W trakcie trwania sesji pracujemy ze wskazanym przez Ciebie tematem: relacje rodzinne, partnerskie, zawodowe, finansowe, choroby i symptomy, traumy, uzależnienia

Sesja trwa 60 min + do 15 min w zależności od procesu

Pracujemy na rzeczywistych pasmach energii więc zmiany w naszym życiu są realne i bardzo szybkie. Czasami jesteśmy w sytuacjach, których nie chcemy i wiemy w jaki sposób do nich doszło lub nie mamy pojęcia ale i tak nasza sytuacja wygląda tak, a nie inaczej np.:

 • wchodzimy w związki o podobnym schemacie (np. jako kochanka / rywalka / ofiara lub kat wobec partnera)
 • kończymy związki w ten sam sposób
 • kochamy naszych rodziców, ale jesteśmy na nich wściekli lub nie umiemy ich kochać mimo że przecież jesteśmy tu dzięki nim
 • dużo pracujemy a pieniędzy ciągle nie ma i irytujemy się, że ktoś inny ma coś za nic
 • utrata ciąży, traumy, uzależnienia, choroby, długi

W ustawieniach istnieje możliwość pracy z tym wszystkim i bardzo często skuteczność jest bardzo wysoka

Przyczyna problemu odkryta przy pomocy metody Ustawień Systemowych bardzo często leży zupełnie w innym miejscu, niż to, gdzie prowadzą nas różne inne, konwencjonalne metody. Ustawienia są holistyczną techniką pracy terapeutycznej, przy pomocy której spojrzymy na Ciebie jako na całość, wraz ze wszystkimi czynnikami, które stworzyły i tworzą Ciebie i Twoją sytuację. Wszystko co na nie działa oraz ich wzajemne położenie, dokładnie takie, jakimi są w tym momencie. Rozpoznanie ukrytego źródła problemu pozwoli na zharmonizowanie i uleczenie zakłóceń w Twoim życiu i szerzej w systemie rodzinnym. Na połączenie, ponowne przyjęcie i zintegrowanie tego, co zostało rozdzielone lub odrzucone w duchowym wymiarze Twojego serca. Potencjalnie również na finalne pozostawienie tego, co jest dla Ciebie obciążeniem, a co na nieświadomym poziomie niesiesz do kogoś z członków Twojego systemu rodzinnego

Praca z wykorzystaniem figurek:

Polega na użyciu figurek, ustawianych na obrotowej tacy. Podobnie jak w terapii grupowej, również tutaj sesja rozpoczyna się od wybrania tematu, z którym chcesz pracować. Podczas pracy w grupie, żywe osoby pełnią role reprezentantów osób lub zjawisk. Podczas pracy indywidualnej z figurkami, w miejsca reprezentantów, ustawiamy figurki. Wybieramy reprezentantów osób i zjawisk, po czym ustawiamy je w taki sposób, jak czujemy, że jest właściwe np. niektóre z figurek mogą podnosić ręce, inne leżeć, być zwrócone w tym lub innym kierunku. Po rozpoczęciu ustawienia zaczyna być działanie Pola. Obserwujemy intuicyjne impulsy do przesuwania figurek w taki bądź inny sposób. Zarówno same te impulsy jak ruchy figur stopniowo odsłaniają się przed nami treści pochodzące ze sfery nieświadomej, np. fragmenty historii Twojej rodziny, firmy lub inne, czasami tajemnice znane lub nieznane do tej pory uczucia różnych osób względem siebie, oraz inne elementy, które wcześniej były przed Tobą zakryte, mimo że cały czas na Ciebie oddziaływały

Życie przepływa przez nas w każdej chwili na nowo i całkowici. Nasze życie było już w naszych rodzicach i przodkach i trwa nadal w naszych dzieciach – Bert Hellinger

Wszystkie treści i informacje, które są pokazują się nam w czasie sesji dzięki działaniu Pola, np. elementy historii rodzinnych czy tajemnice, odsłonią się w takim stopniu i wymiarze, w jakim na obecny moment będzie to dla Ciebie właściwe i potrzebne. Bez względu na to, czy odsłania się cała historia, czy jej fragment, czy jest do niej jakieś zakończenie, czy go pozornie nie ma, pole informacyjne, które działa w ustawianiach, a które Bert Hellinger nazywa Wielką Duszą, jest wewnętrznie inteligentne i zawsze odsłania przed nami tylko to i tylko tyle, ile na dany moment jest dla nas odpowiednie

Jeśli na jakąś informację jest jeszcze zbyt wcześnie lub nie jest potrzebna do rozwiązania Twojego problemu, wtedy nie zostanie pokazana i dostaniemy tylko fragment lub informację o tajemnicy i że znają ją te a te osoby. Zawsze otrzymujemy tyle, ile jest dla nas bezpieczne i potrzebne

 

Sesja prowadzi do odsłonięcia ukrytej przyczyny problemu i uleczenia sytuacji w jej źródle na poziomie energetycznym


2. LIFE COACHING SYSTEMOWY

Sesja coachingowa systemowa to indywidualna sesja online 1:1, na której uwolisz emocje związane z ranami i traumami, zrobisz porządek w życiu, w rodzinie, w pracy i wokół siebie ku prawdzie i miłości, ustalisz swoje cele i uzyskasz odpowiedzi i wsparcie w sprawach, w których zwrócisz się do mnie. Często połączona z medytacją uwalniąjącą emocje w danym temacie, który pojawi się na sesji

Sesja coachingowa trwa 60 min (WhatsApp +48513155045)

Co możesz zyskać ? 

Sesja coachingowa jest sesją wspierającą i motywującą do działania w następujących tematach:

 • relacje i związki (w tym kryzys i rozstanie)
 • firma i pieniądze
 • cel życia
 • zdrowie i dieta
 • poczucie wartości
 • lęk
 • wspólna medytacja
 • realne narzędzia i wskazówki do działania

Absolutnie nie musisz się tym przejmować. Jeżeli po prostu czujesz że potrzebujesz wsparcia ale nie wiesz jak to wyrazić zostaw to mnie.

Sesja 1 na 1 to koszt 350

Czy możemy jeszcze kiedyś porozmawiać?

Tak! Po odbyciu wspólnej sesji nadal masz możliwość rezerwacji kolejnej sesji ze mną! Nie mogę się doczekać połączenia z Tobą!

Zobacz co mówią inni